wtorek, 10 września 2013

Avon Szampon odżywczy do włosów słabych i łamliwych Pokrzywa i ŁopianOpis producenta:
Odżywczy szampon odpowiednio zadba o słabe i łamliwe włosy. Dzięki starannie dobranym naturalnym składnikom włosy stają się mocne, sprężyste i pełne blasku. Są też odpowiednio chronione przed niszczącym je łamaniem. Dzięki wyciągowi z pokrzywy kosmetyk wzmacnia strukturę włosów od cebulek aż po same końcówki. Natomiast łopian odżywia włosy, a także wspomaga ich naturalny wzrost. Systematyczne stosowanie szamponu przywraca im zdrowy wygląd i witalność.
Moja opinia:
Opakowanie: wygodna buteleczka "z klipsem"
Konsystencja: idealna jak dla szamponu, nie za gęsta, ani za rzadka (nie ucieka z rąk podczas aplikacji)
Zapach:bardzo ziołowy, przyjemny
Działanie:
Nie oszukujemy się w istnienie szamponu, który myje, odżywia i dodatkowo pobudza wzrost włosów ... Takie cudo nie istnieje!
Nie oznacza to natomiast mojego nie przychylnego zdania o szamponie firmy Avon. Ten kosmetyk po pierwsze doskonale sprawdza się w oczyszczaniu włosów i skóry głowy:)Bardzo dobrze się pieni przez co oceniam jego wydajność bardzo dobrze:)Daje sobie rade z olejami:) Nie powoduje szybszego przetłuszczania, ani łupieżu...I to by było na tyle...spektakularnych efektów nie ma, ale na te nie liczyłam:)
Podsumowując bardzo przyzwoity szampon za cenę promocyjną 3,99 na pewno go jeszcze zamówię:)Byłam z niego bardzo zadowolona:)

2 komentarze: