środa, 12 czerwca 2013

SECHE VITE Dry Top Coat

SECHE VITE Dry Top Coat WYSUSZACZ UTWARDZACZ
opis producenta:
Wysuszacz i utwardzacz, top coat do lakieru szybko schnie, daje piękny lustrzany połysk, manicure jest gotowy już po chwili
Sposób użycia:
Trzeba nabrać wprawy w nakładaniu Seche Vite, inaczej mogą pojawić się problemy. Ważne jest by nie nabrać za mało, na końcu pędzelka musi być spora kropla Seche Vite i trzeba starać się by nie dotknąć samym pędzelkiem jeszcze mokrego lakier(bo powstaną brzydkie prześwity w lakierze), tylko rozprowadzać na paznokciu tę kroplę.
Nakładając Seche Vite trzeba pokryć też końcówki paznokci, inaczej lakier szybko zacznie z nich schodzić.
Nie nakładaj Seche Vite na suchy lakier, bo zwyczajnie zejdzie płatem z paznokcia, czyli nie stosuje się go jako warstwy odświeżającej manicure.
Moja opinia:
Opakowanie: klasyczna buteleczka
Konsystencja: mocno żelowa, gęsta
Działanie: Jest to moim zdaniem produkt, który wymaga nieco wprawy w aplikacji, aby być zadowolonym z efektu. Ponieważ ma gęstą konsystencję trzeba uważać, żeby nie nałożyć go za dużo na paznokieć (efekt jest taki, że lakier rzeczywiście schodzi olbrzymim płatem po około 2 dniach). Jeśli nałożymy go prawidłowo efekt jest bardzo przyzwoity:) Lakier zasycha na paznokciu bardzo szybko (około minutki)i zyskuje bardzo mocny połysk. Dodatkowo lakier pokryty tym produktem utrzymuje się dłużej na paznokciach (nawet lakiery o słabej jakości wytrzymują 3 dni). W wersji jaką posiadam 3,6ml pędzelek jest mały i precyzyjny (znalazłam opinie, że w pełnowymiarowym produkcie jest dużo gorszy i mniej wygodny).
Podsumowując polecam, szczególnie niecierpliwym przy malowaniu paznokci wieczorem:)
Cena: za 3,6ml - 7,99
za 14ml- 24,99
Dostępność: hurtownie kosmetyczne, sklepy internetowe
Swój otrzymałam od sklepu ezebra klik
Produkt otrzymałam w ramach współpracy ze sklepem http://ezebra.pl Pragnę zaznaczyć, że fakt otrzymania kosmetyku w żaden sposób nie wpłynął na obiektywność mojej recenzji

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz