czwartek, 12 czerwca 2014

Ostrzegam JM Spa&Wellness naciągacze


Piszę tego posta ponieważ chciałabym ostrzec wszystkie blogerki, które nie miały okazji (wątpliwej) współpracy ze sklepem JM Spa&Wellness Kosmetyki.
Sklep oferuje kosmetyki za przesyłkę, których zgodnie z umową żąda 10 złotych przelanych na konto... i na tym kończy się współpraca...Pieniądze na konto wpłaciłam...i kontakt się urwał paczki za którą zapłaciłam nie otrzymałam - termin miał być maksymalnie do końca kwietnia, czyli jesteśmy grupo po nim... co najlepsze na meile nikt nie odpowiada... a na fb po dwóch prywatnych wiadomościach zostałam zablokowana!
Jestem mega zła nie tylko o stratę, bo co tam ,ale za chamskie podejście do mnie jako blogerki i totalne ignorowanie! dlatego przestrzegam! z tego co wiem nie jestem jedynym przypadkiem oszustwa...

6 komentarzy:

 1. Z tego co wiem to wiele osob blokuja i oszukuja.

  OdpowiedzUsuń
 2. widzę że ta firma nadal w czołówce "rzetelnych"

  OdpowiedzUsuń
 3. Przykre, że tak was potraktowała firma. Ja współpracowałam z nimi kiedyś- na samym początku. Potem już nie przedłużałam współpracy- na szczęście :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zastanawiam się, dlaczego każda z nas płaciła inną kwotę. Mnie oszukali na 50 zł, to kwota za przedłużenie współpracy

  OdpowiedzUsuń
 5. Masakra! Jak tacy ludzie mogą chodzić po tej ziemi :/

  OdpowiedzUsuń
 6. szok dobrze wiedzieć - dzięki :))

  OdpowiedzUsuń