czwartek, 4 kwietnia 2013

BingoSpa - peeling błotny do twarzy z kwasami owocowymi

Drobnoziarnisty peeling błotny BingoSpa do twarzy z kwasami owocowymi AHA


Skład:

Opis producenta:

Informacja od producenta:
Drobnoziarnisty peeling błotny BingoSpa do twarzy z kwasami owocowymi AHA delikatnie usuwa martwy naskórek. Zawiera 10% naturalnego błota z Morza Martwego, 2% mielonych pestek z oliwek i pięćdziesięcioprocentowe kwasy owocowe. W przypadku cery tłustej i mieszanej błoto z Morza Martwego oczyszcza zatkane pory skóry (poprzez absorbcję z porów nieczystości) oraz zapewnia działanie bakteriobójcze. Bardzo istotne dla osób z cerą tłustą i mieszaną jest to, iż błoto powoduje istotne zwężenie porów skóry.
Kwasy owocowe złuszczają naskórek. Zwiększają poziom nawilżenia skóry czego efektem jest poprawa elastyczności i wyglądu zewnętrznej warstwy skóry.
Po starannie wykonanym peelingu BingoSpa skóra jest oczyszczona i wygładzona, bardziej podatna na działanie aktywnych substancji zawartych w innych preparatach kosmetycznych BingoSpa.

Moja opinia:
Opakowanie: Klasyczne charakterystyczne dla firmy Bingo - plastikowe odkręcane opakowanko.
Konsystencja i wydajność: Jak widać na fotkach - bardzo gęsta zwarta papka w ziemistym kolorze, nie spływa z rąk podczas aplikacji - dobrze przylega do twarzy. Niewielka ilość produktu wystarczy na pokrycie całej twarzy. Przez co moim zdaniem jest to kosmetyk bardzo wydajny.
Działanie: Jako posiadaczka cery mieszanej oceniam ten kosmetyk bardzo dobrze, ale zaznaczam iż niekonieczne przypadnie on do gustu cerom suchym czy wrażliwym. Bardzo dobrze peelinguje, jest to moim zdaniem dość mocny "zdzierak" (drobinki są delikatne, ale podczas masażu efektywnie złuszczają) do twarzy - buzia po jego zastosowaniu jest świetnie oczyszczona i bardzo delikatna. Bardzo dobrze przygotowuje twarz do pozostałych zabiegów kosmetycznych - nakładam po nim maskę nawilżającą, albo serum i efekt jest bardzo pozytywny. Rano skóra jest w doskonałej kondycji.
Duży plus za brak barwników i substancji zapachowym - bo niby po co miały by psuć jego skład:)
Moim zdaniem bardzo przyjemny peeling, który z czystym sumieniem POLECAM!
Pojemność i cena: 100g/ 12 złotych
Dostępność: stacjonarnie nieosiągalny:( szkoda:( pozostaje zakup przez internet...
http://www.bingosklep.com/peeling-blotny-twarzy-kwasami-owocowymi-bingospa-p-280.html

Dziękuję firmie Bingo za udostępnienie mi produktu do przetestowania. Pragnę zaznaczyć, że fakt otrzymania kosmetyku w żaden sposób nie wpłynął na obiektywność mojej recenzji.


Biorę udział i zapraszam do rozdania:
http://paradoxaraz.blogspot.com/2013/03/moje-pierwsze-rozdanie.html

2 komentarze:

  1. Dzisiaj u mnie recenzja tego samego produktu więc byłam ciekawa Twojej opinii :) Widzę że oceniłaś go bardzo podobnie :) Moim stał sie ulubieńcem :)
    Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń