czwartek, 11 kwietnia 2013

BingoSpa Szampon borowinowy i 7 ziół

BingoSpa - Szampon borowinowy i 7 ziół

opis producenta:
Szampon borowinowy BingoSpa zawiera starannie dobrana kompozycja siedmiu naturalnych ekstraktów ziołowych:
z rozmarynu,
szałwii,
nasturcji,
łopianu,
cytryny,
sosny,
rukwii,
które wzmacniają cebulki włosowe, działają tonizująco. Szampon BingoSpa pomaga włosom odzyskać sprężystość, elastyczność i puszystość oraz powoduje, że mniej się przetłuszczają. Włosy są optymalnie nawilżone i odżywione na całej długości. Odzyskują witalność i sprężystość, są pełne blasku, miękkie i delikatne w dotyku.


Moja opinia:
Zapach: ziołowy, przyjemny niestety nie utrzymuje się na włosach
Konsystencja: bardzo gęsty, moim zdaniem galaretowaty
Wydajność: bardzo dobra, doskonale się pieni
Opakowanie: buteleczka ma duży otwór i okropną aluminiową zakrętkę - nie lubię takiej formy dla kosmetyku jakim jet szampon, jej odkręcani mokrymi rękami jest problematyczne
Działanie: Olbrzymim plusem tego szamponu jest jego wydajność i doskonale pieniąca się formuła. Niewielka ilość wystarcza mi na dokładne umycie włosów sięgających za ramiona. Bardzo dobrze spełnia swoją rolę - dokładnie myje i nie podrażnia skóry głowy. Nie plącze włosów i dobrze radzi sobie ze zmywaniem oleju. Zgodnie z obietnicami producenta włosy stają się po jego użyciu delikatne i miękkie - nie wiele szamponów daje u mnie ten efekt, ale ten rzeczywiście dał sobie radę:)
Cena:
10zł / 300ml
Podsumowując - dobry szampon w korzystnej cenie, warty wypróbowania:)


Dziękuję firmie Bingo za udostępnienie mi produktu do przetestowania. Pragnę zaznaczyć, że fakt otrzymania kosmetyku w żaden sposób nie wpłynął na obiektywność mojej recenzji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz