sobota, 4 maja 2013

Noni care face wasch gel ...

Noni care face wasch gel - Nawilżający żel zmywający

Opis producenta:
Wyjątkowe połączenie środków powierzchniowo czynnych pozwoliło stworzyć delikatnie pielęgnującą formulację w postaci żelu, odpowiednią dla wrażliwej skóry twarzy i oczu. Obecność soku z owocu Noni (Morinda citrifolia), oliwy z oliwek oraz ekstraktów z aloesu i oleju awokado pozwala zredukować zaczerwienienia skóry twarzy, odbudowuje wodno-lipidowy płaszcz skóry, przywraca właściwy odczyn pH.
Konsystencja:

skład:
Moja opinia:
Konsystencja: moim zdaniem przypomina mus owocowy dla małych dzieci, lejąca, nie żelowa (niestety produkt nie jest wydajny, wydobywa się do dużo podczas aplikacji... dosłownie wycieka), kolor lekko zielonkawy
Zapach: mocno wyczuwalny zapach rumianku pomieszany z grejpfrutem, nie zachwyca, ale też nie drażni...
Działanie: Żel nałożony na twarz zaczyna się lekko pienić, bardzo dobrze oczyszcza i nie powoduje uczucia ściągniętej skóry, nie zauważyłam również przesuszania. Zgodnie z obietnicami producenta produkt jest bardzo delikatny i kojący. Dodatkowym atutem tego "musu" jest bardzo przyjemny skład:)
Spełnia swoją podstawową rolę - oczyszcza i przygotowuje skórę do dalszej pielęgnacji. Pod tym względem produkt sprawdził się u mnie w 100%, niestety na jego niekorzyść wpływa "lejąca się" konsystencja i moim zdaniem dość mała pojemność jak na produkt do oczyszczania twarzy...
Pojemność i cena: 100ml/ 15 zł

Dziękuję firmie Nomi Care za udostępnienie mi produktu do przetestowania. Pragnę zaznaczyć, że fakt otrzymania kosmetyku w żaden sposób nie wpłynął na obiektywność mojej recenzji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz