czwartek, 3 stycznia 2013

Serum czekoladowo-papajowe BingoSpa...

Opis producenta:
Poczuj radosny i fascynujący aromat dojrzałej papai.
Serum BingoSpa sprawi by pielęgnacja Twojej skóry stała się niezapomnianą chwilą, chwilą na którą z niecierpliwością czekasz, chwilą, którą pragniesz, by trwała bez końca... dzięki czekoladzie.
Składniki czekoladowego serum BingoSpa drenują i pobudzają metabolizm komórkowy, regenerują i działają kojąco. Te wyjątkowe właściwości zawdzięczamy obecności w ziarnie kakaowym różnorodnych substancji, z których najważniejsze to:
psychoaktywne – ß-fenyloetyloamina, tryptofan, anandamid,
nawilżające i detoksykujące – kofeina i teobromina
antyoksydacyjne i ochronne w stosunku do komórek skóry – polifenole, głównie flawonoidy i kwasy fenolowych
Wyjątkowe, czekoladowo - papajowe serum BingoSpa do pielęgnacji ciała o aksamitnej konsystencji i kuszącym zapachu rozpieści Twoją skórę i zmysły.
Moja opinia:
Zapach: serum pachnie obłędnie, moim zdaniem nie wyczuwa się w nim czekolady, ale papaja jest bardzo intensywna i naturalna
Opakowanie: typowe dla produktów bingo, zakręcany plastikowy pojemniczek
Konsystencja:bardzo gęsta, mocno skoncentrowana
Działanie: bardzo dobry kosmetyk do pielęgnacji ciała, nie każdemu może odpowiadać jego bardzo gęsta "maślana" konsystencja (ja osobiście taką lubię). Nie wchłania się błyskawicznie, trzeba nad nim popracować i wmasować w ciało, ale efekt końcowy jest bardzo zadowalający... skóra po zastosowaniu jest mięciutka, dobrze nawilżona. Bardzo dużym plusem jest intensywny zapach, który pozostaje na skórze wyczuwalny jeszcze przez kilka godzin po zastosowaniu.
Podsumowując bardzo dobry produkt do pielęgnacji ciała:) Mi przypadł bardzo do gustu dlatego polecam wypróbować to cudeńko:)Niestety stacjonarnie nigdzie go nie widziałam...
cena: 16,00 zł
Pojemność: 150g
Dziękuję firmie BingoSpa za udostępnienie mi produktu do przetestowania. Pragnę zaznaczyć, że fakt otrzymania kosmetyku w żaden sposób nie wpłynął na obiektywność mojej recenzji.

2 komentarze: